Warta w niedzielę zagra z Przemszą!

• autor: Czarno-Zielony, 2014-10-11 17:52

Przed nami hit XI kolejki Ligi Okręgowej gr. IV, czyli mecz Przemsza Siewierz – Warta Zawiercie. Spotkanie często nazywane „Derbami Północnego Zagłębia” odbędzie się w niedzielę, 12 października, o godz. 15.00 na siewierskim stadionie.

Warta Zawiercie po dziesięciu seriach gier zajmuje trzecie miejsce w tabeli Ligi Okręgowej, z dorobkiem punktowym identycznym jak Przemsza Siewierz 25 punktów, gospodarze sobotniego spotkania mogą jednak pochwalić się lepszym bilansem bramkowym. „Zieloni" w obecnych rozgrywkach wygrywali ośmiokrotnie, doznając jedynie jednej porażki, jeden do czterech z Silesią w Miechowicach.

W poprzednim sezonie w meczach pomiędzy Wartą a Przemszą, w Zawierciu 1-0 po golu Dawida Colika tryumfowali siewierzanie, natomiast w meczu rewanżowym na obiekcie przy ulicy Sportowej 1 w Siewierzu padł remis dwa do dwóch po bardzo emocjonującym spotkaniu, trzymającym w napięciu do ostatniej minuty. W X kolejce Przemsza, jak i drużyna ze Stadionu 1000-lecia, wygrały wysoko swoje spotkania: Warta pokonała rezerwy Polonii 4-0, podopieczni trenera Lisa rozbili natomiast Sokół w Orzechu 7-1. Niedzielne spotkanie będzie też małym pojedynkiem najlepszych strzelców obu drużyn i ligi; Daniela Tukaja (11 goli) i Kamila Szostka (10 goli) oraz Sebastiana Radosza (8 goli). Mecz poprowadzi pan Andrzej Majcher.

autor: stanmayewskji 2015-04-05 11:58:28

Profil stanmayewskji w Futbolowo Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i ODBIERZ DARMOWY BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz! bet50pln.blogspot.com

Autor: Treść:pozostało znaków: