Relacja kibicowska meczu Warta- ŁKS

• autor: Czarno-Zielony, 2013-04-29 16:13

Ten mecz z racji , że był to pierwszy mecz na swoim terenie w tej rundzie, poświęciliśmy naszemu zmarłemu koledze Przemkowi "Wiktorowi". W pierwszej połowie wywieszamy na płocie okalającym boisko, zrobioną dla uczczenia jego pamięci fane. W drugiej połowie fana dla lepszej widoczności zgromadzonej "pod krytą" publiczności zostaje zawieszona na ogrodzeniu odgradzającym sektor krytej od pozostałych. Słychać głosy uznania wśród licznie przybyłych kibiców Rozpoczyna się doping, w którym obok znanych przyśpiewek , można usłyszeć te "okolicznościowe"... "jeszcze jeden dla Wiktora". Dobry mecz , dobra atmosfera - kto nie był niech żałuje i przyjdzie na następny!  Jak zwykle, okazało się, że warto przyjść/przyjechać na Wartę! Flaga i kibice WARTY tego dnia prezentowali się naprawdę godnie! Doping podczas drugiej połowy bardzo dobry. Momentami śpiewało około 50-60 głów.

Myślę, że Wiktor specjalnie pokropił nas tego dnia deszczem z nieba, żebyśmy mogli wszyscy zebrać się w kupię pod daszkiem i pośpiewać dla Warty!
Oby więcej takich meczów na Tysiaku! A teraz wszyscy na Siewierz!

autor: ~MatiWarciarz 2013-05-01 21:36:46

avatar Brawo chłopaki za tą oprawę.Kto ją wykonywał?:)

autor: ~Adam W 2013-07-30 18:38:23

avatar Super WARTA!!!!, mieszkam w Bielsku ale jestem Zawiercianinem grałem w Warcie...WIKTOR byles-jestes wielki