Warta Zawiercie drużyną regionu!

• autor: Czarno-Zielony, 2012-12-27 17:38

Rok 2012 dobiega końca nadszedł czas podsumowań i rozliczania zawodników, trenerów oraz działaczy za to jak przepracowali rundę wiosenną i jesienną, czyli cały upływający rok. Dla jednych był udany, a dla drugich nie. Jednak pomimo tego w jakich ligach swoje mecze grają poszczególne drużyny, zawsze mogą liczyć na rzetelną relacje z meczy oraz wszystkiego co dzieje się wokół klubów.

* Warta Zawiercie

Rewelacyjna runda wiosenna w wykonaniu podpieczonych Bogdana Szadkowskiego w której z drużyna zdobyła 37 punktów strzeliła 41 goli tracąc zaledwie 15. W sumie w przekroju całego sezonu dało do pierwsze miejsce w A Klasie Sosnowiec i upragniony awans, powrót do Ligi Okręgowej po dziesięciu latach. Bez wątpienia do pamięci kibiców przejdzie spotkanie z wiosny z Tęczą Błędów kiedy to warta przeważała w całym spotkaniu a zwycięską bramkę zdobyla dopiero w doliczonym czasie drugiej połowy. Jesień w wykonaniu Warty Zawiercie jako beniaminka może napawać optymizmem bowiem drużyna na półmetku rozgrywek zdobyła 36 punktów 38 bramek zdobytych i tylko 12 straconych najmniej w całej lidze co dało trzecie miejsce w tabeli i nadzieje na awans do IV Ligi bowiem do lidera Warta traci dwa punkty a do drugiej drużyny tylko jeden. Warta wygrała tę kategorie po raz drugi z rzędu i jeśli uda się awansować do IV Ligi to pewnie będzie mocnym faworytem za rok do zdobycia po raz trzeci z rzędu, jednak w kubie nikt nie mówi głośno o awansie jeśli będzie to będzie jeśli nie to to można awansować za rok tyle po co czekać? Tylko po co czekać skoro warta powinna wrócić tam gdzie jej miejsce.
.źródło: futboljura.pl

Autor: Treść:pozostało znaków: